Kawiarnia
START / AKTYWNOŚCI / KAWIARNIA


Kiedy:
niedziela i środa po nabożeństwie

Kawiarnia

Dokąd się udać, gdy na nabożeństwie padnie w końcu finalne "Amen"? Czy udawać spieszącego na tramwaj czy autobus i czym prędzej "dać nogę"? A może spróbować skutecznie zablokować przejście w korytarzu, prowadząc długą teologiczną dyskusję z Pastorem lub innymi znawcami tematu? OTÓŻ NIE, NIE i jeszcze raz: NIE.

Nasza kawiarenka, to miłe, ciepłe miejsce spotkań, służące nawiązywaniu i zacieśnianiu relacji międzyludzkich z możliwością korzystania z dostępnych słodkości.

W kawiarence można naprawdę spędzić miło czas i nawiązać ciekawe znajomości.

SŁUŻBA W KAWIARENCE

Kawiarenkę obsługuje w ramach służby zborowej kilka osób (na stałe i "z doskoku"). Zespół jest jednak wciąż otwarty na chętnych, którzy chcieliby się włączyć do pracy poprzez:
- przygotowywanie pomieszczenia i sprzętu do pracy (czajniki, ekspresy itp.);

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Każda interesująca idea jest mile widziana. Nadzieją zespołu jest, że wraz ze wzrostem liczby zaangażowanych osób, zakres świadczonego serwisu będzie się rozszerzał. Chcielibyśmy także, aby kawiarenka była czynna także w inne dni tygodnia.


© 2021 Kościół Zielonoświątkowy Zbór "BETEL" w Bydgoszczy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies. Wiecej informacji o polityce cookies